Ogłoszenia parafialne na XXXIII Niedzielę Zwykłą. 13.11.2022 r.

1. Dziś 33 niedziela zwykła w kalendarzu liturgicznym. Zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Dzisiejsza taca na cele remontowe.

2. Dziś też przypada liturgiczne wspomnienie Pierwszych Męczenników Polski (Braci z Międzyrzecza) – patronów naszej diecezji. Odpust w Sanktuarium Pierwszych Męczenników Polski w Międzyrzeczu.

3. Za tydzień Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – ostatnia niedziela roku liturgicznego. Jest to święto patronalne naszego seminarium duchownego w Gościkowie-Paradyżu. Dzień modlitw o nowe powołania do kapłaństwa, a taca przeznaczona na utrzymanie naszego seminarium. Do puszek zbieramy ofiary na rehabilitację ks. Andrzeja Tymczyja.

4. Modlitwa wypominkowa w dni powszednie o godz. 17.15.

5. Zapraszamy na kolejne czuwanie modlitewne „Żary dla Jezusa” 19.11.22 w Kościele Podwyższenia Krzyża. O godzinie 18 odprawimy Mszę Świętą, a zaraz po niej będziemy modlić się prosząc Boga o uzdrowienie. Gościem tego wieczoru będzie Marcin Zieliński – świecki ewangelizator, lider katolickiej wspólnoty charyzmatycznej Głos Pana.