Ogłoszenia parafialne na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego. 9 kwietnia 2023 r.

 1. Dzisiaj Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego. Msza Święta z procesją rezurekcyjną o godz. 6.00.  Nie będzie Mszy Św. o godz. 8.30. Pozostałe Msze bez zmian. Taca remontowa. 
 2. W tym tygodniu codziennie 15 minut przed Mszą Świętą wieczorną odprawiać będziemy nowennę do Miłosierdzia Bożego.
 3. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu i udział w Białej Drodze Krzyżowej, która w Niedzielę Palmową – 18 rocznica śmierci św. Jana Pawła II przeszła ulicami naszego miasta.  
 4. Bóg zapłać za przygotowanie i udział w Triduum Paschalnym, za Ciemnicę, Boży Grób, kwiat, dekorację oraz oprawę liturgiczną i muzyczną.
 5. Jutro drugi dzień Świąt Wielkanocnych. Msze Święte w naszej Farze według porządku niedzielnego. Powraca też Msza Święta w Grabiku o  godz. 12.00. Zbiórka do puszek na Katolicki Uniwersytet Lubelski.
 6. Nabożeństwa w tygodniu:
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
  • w czwartek – litania do Św. Jana Pawła II;
  • w piątek – do Najświętszego Serca Pana Jezusa;
 7. W czwartek spotkanie kandydatów do bierzmowania z kl. VIII i Kręgu Biblijnego o godz. 19.00. Bierzmowanie w naszej parafii 20 kwietnia o godz. 17.00.
 8. W piątek Święto Chrztu Polski. Wywieśmy tego dnia biało czerwone flagi
 9. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna w czwartek i sobotę.
 10. W piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 11. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia Bożego. Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę. Odpust w parafii Miłosierdzia Bożego. Początek Tygodnia Miłosierdzia. Zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas.
 12. Czytajmy prasę katolicką, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.
 13. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła
 14. Parafianom i wszystkim Gościom dziękujemy za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy radości od Zmartwychwstałego i Bożego błogosławieństwa.
 15. W minionym tygodniu odeszła do wieczności: +Bronisława Sokołowska  l. 84. Wieczny odpoczynek racz jej dać, Panie….