Ogłoszenia parafialne na II Niedzielę Wielkanocną. 16 kwietnia 2023 r.

 1. Dzisiaj II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego. Międzynarodowe Święto Caritas. Dzisiaj o 11.30 pragniemy objąć modlitwą PZC, GWU i SKC oraz darczyńców. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia.
 2. Dzisiaj zbiórka do puszek na działalność charytatywną Caritas Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej.
 3. Dzisiaj o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
 4. Osoby, które odmówią w dniu dzisiejszym Koronkę do Bożego Miłosierdzia przed Najświętszym Sakramentem mogą zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami
 5. Nabożeństwa w tygodniu:
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
  • w czwartek – litania do Św. Maksymiliana Kolbe;
  • w piątek – litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa;
 6. W czwartek 20 kwietnia, o 17.00 ks. Bp. Tadeusz Lityński udzieli Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. W poniedziałek na Mszy Św. o 18 00 kandydaciotrzymają krzyże. Spowiedź dla młodzieży, świadków i rodziców we wtorek o 19.00.
 7. Za tydzień – Niedziela Biblijna – Siódme Narodowe Czytanie Pisma Świętego początek Tygodnia Biblijnego. Zbiórka do puszek na rehabilitację ks. Andrzeja Tymczyja.
 8. Żar Miłości i Państwowa Szkoła Muzyczna w Żarach zaprasza na Koncert Wielkanocny do naszego kościoła w przyszłą niedzielę 23 kwietnia g. 16.00.
 9. Przypominamy o obowiązku przystąpienia do wielkanocnej spowiedzi i Komunii Świętej.
 10. I Komunia Święta w naszej parafii w niedzielę 14 maja godz. 10.00. Proszę o modlitwę w intencji dzieci i ich rodzin.
 11. Czytajmy prasę katolicką, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.
 12. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła. Taca remontowa 7.130 PLN i €24.
 13. Parafianom i wszystkim Gościom dziękujemy za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy: pokoju, miłości i radości pochodzących od Zmartwychwstałego Pana.
 14. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: +Bronisława Boboliński l. 83; +Bolesława Krzywicka  l. 91; +Zenobia Staroń  l. 84. Wieczny odpoczynek racz imdać, Panie….