Ogłoszenia parafialne na III Niedzielę Wielkanocną. 23 kwietnia 2023 r.

 1. Dzisiaj III Niedziela Wielkanocna – Niedziela Biblijna – Siódme Narodowe Czytanie  Pisma Świętego początek Tygodnia Biblijnego – niech Słowo Boże na co dzień zagości w naszych domach.
 2. Dzisiaj w naszym kościele o g. 16.00 Koncert Wielkanocny w wykonaniu Zespołu Żar Miłości i Państwowej Szkoły Muzycznej w Żarach.
 3. Dzisiaj zbiórka do puszek na rehabilitację ks. Andrzeja Tymczyja.
 4. W poniedziałek Św. Wojciecha – biskupa i męczennika, głównego patrona Polski – uroczystość.
 5. We wtorek Św. Marka, Ewangelisty – święto.
 6. Nabożeństwa w tygodniu:
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
  • w czwartek – litania do Bł. Kard. Stefana Wyszyńskiego;
  • w piątek – litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa;
 7. Żary dla Jezusa – w  czwartek 27 kwietnia o g. 18.00, zapraszamy do naszego kościoła na Mszę Świętą i modlitwę o uzdrowienie – Kto we Mnie wierzy ma życie.
 8. W czwartek spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19.00.
 9. W przyszłą niedzielę w ramach ogólnopolskiej akcji „Pola Nadziei” wolontariusze Hospicjum Św. Brata Alberta w Żarach, będą kwestować na rzecz naszego żarskiego hospicjum, rozdając żonkilowe naklejki.
 10. Przypominamy o obowiązku przystąpienia do wielkanocnej spowiedzi i Komunii Świętej.
 11. I Komunia Święta w naszej parafii w niedzielę 14 maja g. 10.00. Rocznica I Komunii 21 maja g. 13.00. Proszę o modlitwę w intencji dzieci i ich rodzin. 
 12. Czytajmy prasę katolicką, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela i Gość Niedzielny.
 13. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła. Puszka na działalność Caritas Diecezji Zielonogórsko – Gorzowskiej wyniosła 1.170 PLN.
 14. Parafianom i wszystkim Gościom dziękujemy za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy zdrowia i błogosławieństwa Bożego.
 15. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: +Jarosława Głuszko l. 88; +Janusz Jałosiński l. 73; +Krzysztof  Stapiński l. 60; +Alfons Wilczak l. 88.  Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie….