Pielgrzymka powołaniowa: Paradyż-Rokitno – 20 maja 2023 r.

20 maja o godz. 07:00 z przed Paradyskiego Sanktuarium wyruszy kolejna Piesza Pielgrzymka Powołaniowa do Rokitna pod hasłem „Powołanie(a) w Kościele”. Z naszej parafii wyruszy autokar na to wydarzenie. Serdecznie zapraszamy do udziału naszych parafian oraz mieszkańców dekanatów: Żagańskiego i Żarskiego. Osoby pragnące iść pieszo wyruszą razem z innymi pielgrzymami z całej diecezji zielonogórsko-gorzowskiej, natomiast osoby, które z różnych względów nie będą mogły iść pieszo, zostaną przewiezione autokarem do Rokitna, gdzie będą oczekiwać na pielgrzymów. Do wzięcia udziału zachęcamy przede wszystkim wspólnotę Przyjaciół Paradyża oraz wszystkich tych, którym sprawa powołania jest bliska.

Więcej informacji o Pielgrzymce u organizatorów: paradisus.pl

Więcej informacji o wyjezdzie z parafii pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa uzyskamy:
– w zakrystii,
– pod nr telefonu: 609 471 022,
– oraz na stronie internetowe: zarynspj.pl.

Od organizatorów:

Serdecznie zapraszamy na tegoroczną pieszą pielgrzymkę powołaniową, która odbędzie się w sobotę 20.05.2023 r. Grupy pochodzące z różnych miejsc naszej diecezji wyruszą wspólnie z Paradyża do Rokitna. Szczegóły w sprawie zapisów na plakatach i stronie internetowej www.paradisus.pl. Jeszcze raz wszystkich serdecznie zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania w tak ważnej dla nas intencji.