Ogłoszenia parafialne na XXIII Niedzielę Zwykłą. 10 września 2023 r.

 1. Dzisiaj XXIII Niedziela Zwykła. Beatyfikacja rodziny Ulmów. Taca remontowa.
 2. Nabożeństwa w tygodniu:
  • w środę – nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy;
  • w czwartek – litania do Św. Jana Pawła II;
  • w piątek – litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 3. W czwartek Podwyższenie Krzyża Świętego – święto. W kościele filialnym p.w. Krzyża Świętego uroczystość odpustowa o g. 17.00 – zapraszamy.
 4. Na zapisy do I Komunii i do Bierzmowania (uczniowie klas VII z rodzicami) – mieszkających na terenie naszej parafii – zapraszamy do kancelarii.
 5. W przyszłą sobotę 16 września gościć będziemy w naszej parafii uczestników 43 Pieszej Pielgrzymki Głogowskiej na Jasną Górę. Spotkanie rozpocznie Eucharystia o g. 10.00 w kościele Krzyża Świętego. 
 6. W niedzielę 24 września Dożynki Parafialne – Miasto dziękuje Wsi. Zapraszamy mieszkańców naszych wsi: Grabik, Kadłubia, Marszów Olszyniec. Zapraszamy rolników, ogrodników, sadowników, pszczelarzy, działkowców, leśników, myśliwych oraz wszystkich którzy pragną włączyć się w dziękczynienie za tegoroczne zbiory. 
 7. W przyszłą niedzielę 17 września zbiórka na rehabilitację ks. Andrzeja Tymczyja 
 8. Czytajmy prasę katolicką, dzisiaj polecam tygodnik Niedziela, Gość Niedzielny.
 9. Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby parafii. Dziękujemy rodzinom, które złożyły w minionym tygodniu ofiary na kwiaty i sprzątanie kościoła. 
 10. Prosimy o wsparcie budowy kościoła w Grabiku.
 11. Parafianom i wszystkim Gościom dziękujemy za wspólną modlitwę! Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia życzymy zdrowia, wielu łask Bożych i opieki Maryi.
 12. W minionym tygodniu odeszli do wieczności: +Adela Wróbel  l. 91; Ryszard Wolak l. 81. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie….